Neden Notek?

Bakım anlayışımız.

Vincinizin bakımına olan yaklaşımımızın merkezinde, birinci sınıf araçlar ve işlemlerle desteklen kapsamlı ve sistematik bir çalışma vardır. Vincinizin çalışma süresinin verimliliğini en üst düzeye çıkarıp, masraf maliyetini en aza indirerek en yüksek verim ve malzeme ömrünü elde etmeniz amaçlanır..

Hızlı ve profesyonel Servis

Anında müdahale, teşhis, analiz ve kullanım tabanlı öngörücü bakım ayrıcalığıyla servisimiz hemen yanınızda. Şeffaf ve paylaşılmış bilgiler, çözüm odaklı hizmet ve benzersiz bir müşteri deneyimi sunar.

Güvenlik kültürü ve kaydı

NOTEK olarak işinizi güvenli ve doğru şekilde yapmaktan daha önemli bir iş veya acil hizmet yoktur.

Müşteri odağı

Danışmanlığa dayanan yaklaşımımız, yapılması gereken işlemler hakkında derin bir anlayış kazanmamıza yardımcı olur.

Kapsamlı teklif

NOTEK olarak sizlere, ihtiyaçlarınızı karşılamak için eksiksiz servis programları ve ürünler sunuyoruz.

Müşterilere yakınlık

Her noktada, endüstrideki tüm pazarlarda en büyük, en kapsamlı ve lider vinç servis ağı ve bakım sağlayıcısı olmak için çalışıyoruz.

Çalışanlar

İşimizde lider olmak için en iyi ve en tecrübeli ekiplerle çalışıyoruz. Bizimle olma nedenleri ise, büyümeye ve gelişmeye olan bağlılığımızdır.

Bilgi

Güvenlik ve verimliliği arttırabilmek adına tasarlanan her projemizde Uluslararası Yönetmelikler ve Tecrübemiz ön plandadır. Servisimiz konusunda, birinci sınıf teknik bilgiye ve desteğe sahiptir.

Deneyim

Deneyim ve bakım anlaşması kapsamında her marka vinç için parça ve ekipman temini sağlıyoruz.  NOTEK deneyimi, sahip olduğumuz tüm markalarda ve kurulu tesislerde görülür.

Teknoloji

AR-GE’de endüstri lideri ve Akıllı Teknolojilerde öncü olmak için yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya ve desteklemeye çalışıyoruz.